foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto5

Fotogalerie

Najdete nás též na:

Lumaqův profil

Počasí v Rumburku

Rajče

Povinnost poskytnout první pomoc

Vraceli jsme se z víkendu a jako každou neděli za hezkého počasí bylo všude plno motorkářů. Můžu říci. že je nemám moc rád. Někteří jsou jako sebevrazi. Ovšem většinou ty starší pánové na bublajících mašinách jsou mi sympatičtí, ti se nikam neženou.

Mraznička Fagor

Tak jsme po 15 letech vyměnili mrazák. Ne za by ten předchozí odešel, ale říká se, že časem začínají mrazáky spotřebovávat více a hůře mrazí, takže jsme uznali, že je na čase, a že by mohl jít do důchodu. Celá natěšený jsem ho rozbalil a byl jsem docela překvapen. Žil jsem v domění, že Fagor je dobrá a kvalitní značka, ale co se týká provedení, tak se to s tím předchozím mrazákem značky Whirpool nedá srovnat. Před instalací jsem ještě musel otočit dveře, aby se otvírali z druhé strany a to mě nakonec přimělo, abych fo české pobočky Fagoru napsal email, se svými zkušenostmi. Více se dočtete dále:

Fagor

Češi nakupují v Německu

Využíváme blízkost hranic a jezdíme pravidelně nakupovat do Německa. Některé věci tam jsou levnější, některé kvalitnější a některé tam prostě jsou a u nás ne. Po novém roce si nebylo možno nevšimnout, že se počet nakupujících Čechů zvýšil.

Vejce

 

Návštěvníci

Právě přítomno: 102 hostů a žádný člen