foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto5

Fotogalerie

Najdete nás též na:

Lumaqův profil

Počasí v Rumburku

Rajče

Povinnost poskytnout první pomoc

Vraceli jsme se z víkendu a jako každou neděli za hezkého počasí bylo všude plno motorkářů. Můžu říci. že je nemám moc rád. Někteří jsou jako sebevrazi. Ovšem většinou ty starší pánové na bublajících mašinách jsou mi sympatičtí, ti se nikam neženou.

Koupaliště v Neusalza-Spremberg

Letošní dovolenou, na kterou jsme nikam neodjeli, jsme přesto částečně strávili v zahraničí. Protože v Rumburku není žádné pořádné koupaliště, jezdíme jako ostatně plno jiných Čechů, do Německa. Je zajímavé, že tam se uživí akvapark v každé vesnici. My jezdíme do Neusalza-Spremberg, kde je koupaliště za vesnicí, v údolí, schované před větrem, voda trochu chladnější, je tu možnost schovat se i pod stromy. Vstupné pro dopělé je 3,5€ na celý den, od 16:00 pak 2,5€ a od 18:00 jen 1,5€, děti o 1€ méně a ti nejmenší mají vstup zdarma.
Místo se nachází zde . Pár fotografii je ke kouknutí tady.

Koupaliště

Mraznička Fagor

Tak jsme po 15 letech vyměnili mrazák. Ne za by ten předchozí odešel, ale říká se, že časem začínají mrazáky spotřebovávat více a hůře mrazí, takže jsme uznali, že je na čase, a že by mohl jít do důchodu. Celá natěšený jsem ho rozbalil a byl jsem docela překvapen. Žil jsem v domění, že Fagor je dobrá a kvalitní značka, ale co se týká provedení, tak se to s tím předchozím mrazákem značky Whirpool nedá srovnat. Před instalací jsem ještě musel otočit dveře, aby se otvírali z druhé strany a to mě nakonec přimělo, abych fo české pobočky Fagoru napsal email, se svými zkušenostmi. Více se dočtete dále:

Fagor

Češi nakupují v Německu

Využíváme blízkost hranic a jezdíme pravidelně nakupovat do Německa. Některé věci tam jsou levnější, některé kvalitnější a některé tam prostě jsou a u nás ne. Po novém roce si nebylo možno nevšimnout, že se počet nakupujících Čechů zvýšil.

Vejce

 

Návštěvníci

Právě přítomno: 159 hostů a žádný člen